drukuj

Rozkład jazdy PKS Zielona Góra: Odjazdy

Odjazdy PKS Zielona Góra

Odjazdy PKS Zielona Góra

Fot. Mariusz Kapała

Oto aktualny rozkład jazdy PKS Zielona Góra ważny od 1 stycznia 2012. Odjazdy z dworca PKS w Zielonej Górze do Żar, Nowogrodu Bobrzańskiego, Nowej Soli czy Czerwieńska. Autobusowa komunikacja międzymiastowa: gdzie można dojechać z Zielonej Góry, kiedy kursują autobusy i o której godzinie?

Zobacz też: Rozkład jazdy MZK Zielona Góra, Rozkład jazdy PKP Zielona Góra, rozkład jazdy PKS Nowa Sól

Jeśli szukasz rozkładu jazdy ZIELONA LINIA (Czerwieńsk, Laski, Wysokie, Świdnica) to zobacz: Rozkład jazdy PKS Zielona Góra: ZIELONA LINIA (Czerwieńsk, Laski, Wysokie, Świdnica) 


                                       ROZKŁAD JAZDY PKS WAŻNY OD 01.01.2012 r.

KIERUNEK                      PRZEZ (STANOWISKO)    GODZINA ODJAZDU                    

BABIMOST 
                    Sulechów  (1)               godz. 16.25 S*

BARLINEK                      Gorzów Wlkp. (2)        godz. 6.45 D*

BIAŁYSTOK                    Łódź, Warszawa (3)     godz. 20.10 D
 
BOBROWICE                 Trzebule (5)                  godz. 15.40 S*

BOJADŁA                       Sulechów (1)               godz. 15.10 S*, 16.45 S*

BOLESŁAWIEC              Szprotawa (3)              godz. 13.00 A

BRONISZÓW                  Radwanów (8/9)          godz. 5.10 FH*, 6.20 F*, 8.15 A*, 12.10 F*, 14.20 A*, 15.35 F*, 16.30 S*, 18.30 Fm* 

BRZEŹNICA                    Niwiska (10)                  godz.  14.20 S* , 15.30 F*

BYTOM ODRZ.               Nowa Sól (2/4)               godz. 7.30 *, 13.30 A

CIBÓRZ                           Sulechów (1)                  godz.  9.00 CU*, 13.00 CU*

CIEMNICE                        Leśniów Wielki  (6)      godz.  6.10 S*, 15.20 S*

CYBINKA                         Krosno Odrz. (5)           godz. 5.45 F*, 6.55 U*, 10.45 U*, 13.00 CN*, 15.00 Um*, 17.10Nm* 
      
CYBINKA                         Maszewo (5)                 godz. 14.35 F*
                                                     

CZĘSTOCHOWA            Wrocław (3)                  godz. 10.20 B*

DĄBROWA                      Zabór, Milsko (7)         godz. 5.55 F*, 6.50 F*, 10.10 F*, 13.30 F*, 14.30 N*, 15.30 F*, 18.30 CUm*, 18.30 Fm*, 22.30 Fm* 

DRZONÓW                      Radomia (4/8)              godz.  5.45 F*, 6.40 S*, 8.40 F*, 12.45 F*, 16.00 F*,
19.30 Fm* 

GŁOGÓW                         Nowa Sól (2/3)            godz. 7.30 *, 17.10 VL, 17.45 D, 20.15 No

GORZÓW WLKP.           Międzyrzecz (2)          godz. 6.45 D*, 8.00 U&, 8.30 VL, 9.00 U, 11.45 U*,
13.25 NE*, 14.20 U, 15.20 , 16.30 Um*, 19.10 U 

GOZDNICA                       Żagań (2)                      godz. 10.20 D%*

GUBIN                               Krosno Odrz. (6)         godz.  9.45 Uh, 10.15 D, 11.00 U*, 12.30 F*, 13.30 F*, 14.30 CU*, 15.15 F*, 17.00 U*, 18.30 Nm*, 21.30 Um* 

 JABŁONÓW                     (8)                                  godz.  4.45 F*, 6.00 A*, 8.00 F*, 9.45 U*, 12.30 N*, 14.15 F*, 16.15 Nm*, 17.00 Fm*, 18.00 CLm* 

JELENIA GÓRA               Bolesławiec (3)          godz.  2.45 Zn, 7.10 U, 13.50 L, 15.35 N 

JELENIA GÓRA                Lubin (3)                     godz. 12.25 UX
 
KALISZ                             Leszno (4)                   godz. 13.50 U

KALSK ODR                     Sulechów (1)              godz. 7.10 S*

KAMIENNA GÓRA            Wałbrzych (3)           godz. 14.30 U

KARGOWA                       Sulechów (1/2/3)       godz. 6.45 U*, 7.30 U*, 8.30 U*, 11.00 N*, 12.00 Nm*,
14.35 S*, 15.20 F*, 17.45 Fm* 

KARPACZ                          Bolesławiec (3)        godz. 9.45 U

KATOWICE                        Wrocław, Opole (3)  godz. 4.00 Lr*

KIELCE                               Częstochowa (3)      godz. 10.20 B*

KŁODZKO                          (2)                                godz. 7.30 *

KOŁOBRZEG                    Gorzów Wlkp. (2)      godz. 1.00 R, 6.45 D*, 10.00 UX

KOSZALIN                         Połczyn Zdrój (5)     godz. 10.50 N

KOŹLA                               Słone (8)                    godz. 5.40 F*, 7.50 CU*, 9.45 S*, 13.30 U*, 16.30 U*,
18.30 S*, 19.30 S*, 21.30 S*, 21.30 6*, 22.30 Fm* 

KOŻUCHÓW                      Studzieniec (7/9)    godz. 7.40 F*, 15.25 F*, 16.30 Fm* 

KRAKÓW                           Opole, Kraków (3)    godz. 4.00 Lr*

KROSNO ODRZ.               Trzebule (5)             godz. 15.40 S*

KROSNO ODRZ.  (student bus)  (5)                 godz. 6.30 F*, 8.20 S*, 9.20 U*, 10.20 S*, 12.10 U*, 13.40 CU*, 15.40 CU*, 15.45 S*, 16.40 N*,                                                                           

KROSNO ODRZ.               Leśniów Wielki (5/6)  godz. 5.45 F*, 6.55 U*, 8.50 S*, 10.45 U*, 11.00 U*, 11.40 F*, 12.30 F*, 12.50 F*, 13.00 CN*, 13.30 F*, 14.15 S*, 14.30 CU*, 14.35 F*, 15.00 Um*, 15.15 F*, 15.30 F*, 16.15 S*, 17.00 U*, 17.10 Nm*, 17.50 Fm*, 18.30 Nm*, 19.30 Um*, 20.30 Um*, 21.30 Um*, 22.30 Fm* 


KUDOWA ZDRÓJ             Legnica, Wałbrzych (2)  godz. 7.30 *

KUDOWA ZDRÓJ             Wrocław (2)              godz. 12.35

 LEGNICA                             Lubin (3)                    godz. 16.00 U

LEGNICA                            Głogów (2)                 godz. 7.30 *

LESZNO                             Sulechów (2)             godz. 18.15 D

LEŚNIÓW MAŁY               Sudoł (2)                    godz. 12.10 S*, 15.15 F*

LEŚNIÓW MAŁY               (5)                                godz. 6.35 S*

LIPNO                                 Słone (8)                    godz. 4.35 F*, 6.00 U*, 7.50 F*, 11.00 U*, 14.30 A*, 15.45 F*, 17.30 F*, 19.30 Um* 

LUBIN                                 Nowa Sól
(2/3)          godz. 4.00 Lr*, 7.30 *, 8.00 U*, 10.20 B*, 12.00 NEm* 

LUBSKO                            Guzów, Jasień (10)  godz. 6.35 F, 9.00 U, 10.30 F, 13.15 U, 14.15 U*,
17.30 U, 19.30 Um 

LUBSKO                            Tuchola (10)               godz. 6.15 U*, 8.00 U*, 12.30 S*, 14.30 F, 15.45 Fm*,
16.00 F, 16.30 Um*, 18.00 F 

 MIĘDZYCHÓD                    Międzyrzecz (4)      godz. 12.50 F

MIĘDZYRZECZ                 Świebodzin (1/2/4)     godz.  4.30 k*, 4.30 R*, 6.45 D*, 11.45 U*, 13.25 NE*, 14.50 F, 16.30 Um* 

MILSKO                             Przytok, Zabór (7)      godz. 5.55 F*, 6.50 F*, 8.20 U*, 10.10 F*, 12.00 U*13.30 F*, 14.30 N*, 15.00 S*, 15.30 F*, 16.30 U*17.30 Fm*, 18.30 CUm*, 18.30 Fm*, 20.15 Um*, 22.30 Fm* 

MRZEŻYNO                  
     (2)                                 godz.  11.30 a

NOWA SÓL (student bus)       (4)                        godz. 5.15 F*, 6.15 F*, 7.15 F*, 8.15 U*, 9.15 F*, 10.15 F*, 11.15 F*, 12.15 U*, 13.15 F*, 14.15 F*, 14.45 S*, 15.15 U*, 15.45 F*, 16.15 F*, 17.15 Fm*, 18.15 Um*, 19.15 Fm*, 20.15 Fm*, 21.15 Fm*, 22.15 Fm* 
 
NOWA SÓL                         (2/3/5/8)                    godz.  4.00 Lr*, 6.45 A, 7.00 Se, 7.15 Fe, 7.30 *, 8.00 U*, 8.20 Se, 8.40 Fe, 9.00 Se, 9.40 Se, 9.45 6j, 10.05 Se, 10.20 B*, 10.25 Fe, 10.50 Se, 12.00 NEm*, 12.45 Fe, 13.10 Se, 14.10 Se, 14.25 Fe, 15.05 Se, 15.10 Fe, 15.25 Fe, 16.10 Se, 16.30 FEe, 16.55 Se, 17.25 Fem, 18.00 U, 18.15 Se, 18.30 CNmj, 18.30 Fe, 19.15 Se, 20.25 Nm, 21.15 Nm, 22.15 Se, 22.15 w67, 22.40 Fem 

NOWA SÓL                               Studzieniec (9)   godz. 7.45 FEe

NOWE MIAST.                          Nowa Sól (3)      godz. 4.00 Lr*, 8.00 U*, 10.20 B*, 12.00 NEm* 

NOWY  TARG                            Wr., Opole, Kraków (3)  godz. 4.00 Lr*

NOWOGRÓD BOB.                  Piaski (2/10/11/12)  godz. 5.25 F*, 6.00 S*, 6.15 U*, 6.30 F*, 6.40 CU*, 7.50 S*, 8.00 U*, 8.30 F*, 10.00 CU*, 10.20 D%*, 11.25 F*, 11.45 F*, 12.30 S*, 12.30 CN*, 13.10 S*, 13.45 F*, 14.10 F*, 14.15 U*, 14.50 F*, 15.20 F*, 15.25 S*, 15.35 CN*, 15.45 Fm*, 16.15 U*, 16.30 Um*, 17.00 Fm*, 17.45 S*, 18.20 Fm*, 19.20 Fm*, 19.30 CUm*, 21.00 Fm*, 21.00 CUm*, 22.20 Fm* 

NOWOGRÓD BOB.                 Drągowina
(10)  godz. 11.15 F*, 14.40 6*, 19.10 Fm* 

OPOLE                                      Polkowice, Wrocław (3)  godz. 4.00 Lr*

PIEŃSK                                     Żagań (2)             godz. 10.20 D%*

POBIEROWO                           (4)                        godz. 4.30 R*
 
POGORZELICA                         Pobierowo (4)  godz. 4.30 R*

POLKOWICE                             Głogów (2)        godz.  7.30 *

POLKOWICE                             (3)                       godz. 4.00 Lr*, 8.00 U*, 10.20 B*, 12.00 NEm* 

POZNAŃ                                    Babimost (3)    godz. 10.00 Fe, 16.30 Uh

POZNAŃ                                    Kargowa (2/3)  godz.  6.45 U*, 7.30 U*, 9.00 L, 12.00 Nm*, 14.05 Uh, 18.00 Um 

PRZEMKÓW                             Nowa Sól
(4)    godz. 11.20 U

PRZYBYMIERZ                         Niwiska (10/11)  godz. 13.00 S*, 14.20 S*, 14.40 6*, 15.30 F*, 17.20 Fm*, 19.10 Fm* 

PRZYLASKI                              Pierzwin (8)       godz. 6.00 A*, 9.45 U*, 15.15 F*, 16.15 Nm* 

PRZYLASKI                              Urzuty
(8)           godz. 4.45 F*, 8.00 F*, 12.30 N*, 14.15 F*, 17.00 Fm*, 18.00 CLm* 

PRZYTOK                                  (7)                        godz. 5.55 F*, 6.35 S*, 6.50 F*, 8.20 U*, 10.10 F*, 12.00 U*, 13.30 F*, 14.30 N*, 15.00 S*, 15.30 F*, 16.30 U*, 17.30 Fm*, 18.30 Fm*, 18.30 CUm*, 20.15 Um*, 22.30 Fm* 

RECZ  
                                      Gorzów Wlkp. (2)  godz. 6.45 D*

REWAL                                    (4)                          godz. 4.30 R*

SŁAWA                                     Nowa Sól (4)      godz. 11.50 Fe, 15.55 Nf

SŁONE                                      (8)                         godz. 6.45 S*, 15.20 CU*, 15.20 S* 

SŁUBICE                                   Cybinka (5)         godz. 5.45 F*, 6.55 U*, 9.30 FE, 9.35 U&, 10.45 U*, 12.00 F, 13.00 CN*, 15.00 Um*, 16.00 U, 17.10 Nm* 
                                                                                                                                                                                            SOBOLICE                                 (10/11)               godz. 6.00 S*, 11.15 F*, 14.20 S*, 14.40 6*, 17.20 Fm*, 19.10 Fm* 

STYPUŁÓW                              Nowa Sól  (4)    godz. 14.30 Fe

SULĘCIN                                    Świebodzin  (1/3)  godz. 8.00 U*, 13.30 U, 18.40 Um 

SULECHÓW                               (1/2/3/4)             godz.   4.30 k*, 4.30 R*, 6.45 U*, 7.30 U*, 12.00 Nm*, 14.35 S*, 15.20 F* 

SULECHÓW                              Cigacice
(1)      godz. 5.10 F*, 6.45 D*, 7.10 S*, 8.00 U*, 8.30 U*, 9.00 CU*, 9.50 U*, 11.00 N*, 11.20 U*, 11.45 U*, 12.30 U*, 13.00 CU*, 13.25 NE*, 13.30 F*, 13.50 F*, 14.20 N*, 14.35 6*, 14.50 S*, 15.10 S*, 15.40 Um*, 16.15 S*, 16.25 S*, 16.30 Um*, 16.45 S*, 17.20 Nm*, 17.45 Fm*, 18.25 Um*, 19.00 CUm*, 19.30 Um*, 20.45 Fm*, 21.30 D* 

SULECHÓW (student bus)   (1)                          godz.  5.10 F*, 6.10 F*, 10.10 S*, 12.10 F*, 13.10 S*, 14.10 F*, 15.10 FH*, 16.10 F*, 17.10 S*, 22.30 Fm* 

SZCZECIN                                 Gorzów Wlkp. (2)  godz.  0.35 Zn, 12.30 L

SZPROTAWA                           Nowa Sól  (3/4/8)  godz. 8.00 Fe, 9.15 N, 12.15 U, 14.45 N, 17.00 Nm 

ŚRODA ŚLĄSKA                      Lubin (3)              godz. 4.00 Lr*, 8.00 U*, 10.20 B*, 12.00 NEm* 

 ŚWIEBODZIN                           (2/4)                       godz.  4.30 k*, 4.30 R* 

ŚWIEBODZIN                           Cigacice (1/2)     godz. 5.10 F*, 6.45 D*, 8.00 U*, 9.50 U*, 11.20 U*, 11.45 U*, 12.30 U*, 13.25 NE*, 13.50 F*, 14.20 N*, 14.50 S*, 15.40 Um*, 16.15 S*, 16.30 Um*, 17.20 Nm*, 18.25 Um*, 19.30 Um*, 21.30 D* 

ŚWINOUJŚCIE                        Kamień Pomorski (2)  godz. 4.30 k*

TARNAWA                               Kisielin (7)           godz. 6.35 S*

WAŁBRZYCH                           (2/3)                      godz. 1.05 R, 7.30 *

WICHÓW                                  Urzuty (8)            godz. 4.45 F*, 8.00 F*, 12.30 N*, 14.15 F* 

WICHÓW                                  Pierzwin (8)        godz. 6.00 A*, 9.45 U*, 15.15 F*, 16.15 Nm* 

WOLSZTYN                              Babimost (1)      godz. 11.30 Fe, 20.00 Nm

WOLSZTYN                              Kargowa (1/2)   godz.  6.45 U*, 7.30 U*, 8.30 U*, 11.00 N*, 12.00 Nm*, 12.45 Fe, 22.10 Um 

WROCŁAW                              Lubin (2/3)          godz.  4.00 Lr*, 8.00 U*, 10.20 B*, 12.00 NEm*, 14.00 67ELV,
16.20 U&, 17.00 a, 18.30 UmV 

 ZABÓR                                       Kisielin (7)          godz. 6.35 S*

ZABÓR                                       Zawada (7)         godz. 5.55 F*, 6.50 F*, 8.20 U*, 10.10 F*, 12.00 U*, 13.30 F*, 14.30 N*, 15.00 S*, 15.30 F*, 16.30 U*, 17.30 Fm*, 18.30 CUm*, 18.30 Fm*, 20.15 Um*, 22.30 Fm* 

ZAKOPANE                                Wr., Opole, Kraków (3)  godz. 4.00 Lr*

ZGORZELEC                               Żagań (2/3)       godz. 10.20 D%*, 14.20 L, 16.10 L, 18.30 Um 

ŻAGAŃ                                        Kaczenice (9)  godz. 15.20 U

ŻAGAŃ                                        Stanów (10)      godz. 6.30 F, 12.15 F

ŻAGAŃ                                        Nowogród Bob. (2)  godz. 10.20 D%*

ŻAGAŃ                                        Brzeźnica (10)  godz. 7.45 CU, 9.15 F, 11.00 U, 13.00 S*, 14.40 S,
17.15 SU, 20.30 Um 

ŻAGAŃ                                        Urzuty (8/9)       godz.  4.45 F*, 8.00 F*, 8.45 S, 12.30 N*, 14.15 F*, 17.00 Fm*, 18.00 CLm*, 19.30 Um 

ŻAGAŃ                                        Pierzwin (8/9)   godz.  6.00 A*, 9.45 U*, 16.15 Nm* 

ŻARY                                           Nowogród Bob. (2/11)  godz. 5.25 F*, 6.40 CU*, 6.40 F, 8.30 CU, 8.30 F*, 10.00 CU*, 10.00 F, 11.25 F*, 11.25 CU, 12.00 F, 12.30 CN*, 12.50 F, 13.30 U, 14.10 F*, 14.50 F*, 14.50 CU*, 15.35 CN*, 15.35 F, 16.15 U*, 17.00 CU, 17.00 Fm*, 18.20 Fm*, 19.30 CUm*, 19.30 Fm, 21.00 Fm*, 22.30 CUm 



LEGENDA
12.00 - kurs pospieszny
* obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o.
# obsługuje PKS Nowa Sól
+ kursuje w niedziele i święta
1 kursuje w poniedziałki
2 kursuje we wtorki
3 kursuje w środy
4 kursuje w czwartki
5 kursuje w piątki
6 kursuje w soboty
7 kursuje w niedziele
A nie kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
B Nie kursuje 24-25,31.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Wielką Sobotę
C kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 2.V.2011
D nie kursuje 24 - 26, 31.XII, 1.I, oraz w Wielką Sobotę i w dwa dni Wielkanocy
E nie kursuje w okresie wakacji szkolnych
F kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz 2.V.2011
G nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
H kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
K nie kursuje 27 XII i 2.I
L nie kursuje 25-26 XII, w Nowy Rok i w dwa dni Wielkanocy
N nie kursuje 25 XII i w pierwszy dzień Wielkanocy
R kursuje od 1 VII - 31 VIII
S kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 2.V. i 24.VI.2011
T w dniach 24 i 31 XII kursuje tylko do Krosna Odrz.
U nie kursuje 25 XII, 1 I i w pierwszy dzień Wielkanocy
V kurs przyspieszony
W kursuje w dni robocze od 1.X. - 30.VI. z wyjątkiem 24-31.XII
X od 1.X do 14.IV kursuje w następujących dniach tygodnia 5,6,7,1 - w pozostałym okresie codziennie
Z nie kursuje 25-26 XII i w dwa dni Wielkanocy
a kursuje w okresie wakacji szkolnych
b kursuje od poniedziałku do piątku w wakacje oraz w soboty przez cały rok
d nie kursuje 24.XII., 2.I., oraz 26.IV.2011
e nie kursuje 12.XI.2010 i 24.VI.2011

m nie kursuje 24 grudnia i 31 grudnia 2011

 

Dane na podstawie Rozkładu jazdy PKS Zielona Góra w internecie


Uwaga. Portal mmzielonagora.pl nie odpowiada za aktualność zamieszczonego na tej stronie rozkładu jazdy. Najświeższy rozkład jazdy zawsze dostępny jest na stronie pks.zgora.pl.

Portal mmzielonagora.pl nie jest częścią PKS Zielona Góra i nie dysponuje oraz nie udziela szczegółowych informacji dotyczących rozkładu jazdy. 

 

 

Zobacz inne rozkłady jazdy

 


Zobacz też rozkłady komunikacji miejskiej w innych polskich miastach:
rozkład ZKM Gdynia,
rozkład ZTM Gdańsk,
rozkład ZTM Bydgoszcz,
rozkład MPK Kraków,
rozkład MPK Lublin,
rozkład MPK Łódź,
rozkład ZTM Poznań,
rozkład ZDiTM Szczecin,
rozkład ZTM Warszawa,
rozkład MPK Wrocław,
rozkład MZK Opole,
rozkład MPK Inowrocław,
rozkład MZK Puławy,
rozkład MPK Włocławek,
 rozkład jazdy Gorzów,
rozkład jazdy PKS Nowa Sól
Współpraca: źródło: pks.zgora.pl

Zdjęcia

  • Odjazdy PKS Zielona Góra
Serwis MM Zielona Góra powstał po to, abyśmy jako mieszkańcy Zielonej Góry oraz powiatu zielonogórskiego mieli własną przestrzeń, w której więcej »
Redakcja MM
Autor:Redakcja MMgg: GG 6947306

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać