drukuj

Rodzinka.pl będzie kręcona w Zielonej Górze!

Rodzinka.pl będzie kręcona w województwie lubuskim

Fot. rodzinka.pl

Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowe małżeństwo Boskich z Rodzinki.pl, wybiorą się w romantyczną podróż do województwa lubuskiego. Odwiedzą Zieloną Górę, Paradyż i Winnicę w Górzykowie.
To będzie dopiero promocja naszego województwa! Kolejny serial zostanie nakręcony właśnie u nas. Tym razem Rodzinka.pl. Serial emitowany na antenie TVP 2. Serial, który ma największą oglądalność (drugi sezon obejrzało 3,1 mln widzów).

Taką informację przedstawiła, podczas dzisiejszej konferencji prasowej marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Polak.- Będzie to promocja naszego regionu. Sceny będa kręcone w Babimoście na lotnisku, w Palmiarni, kultowym miejscu Zielonej Góry, w Paradyżu oraz w Winnicy w Górzykowie, która jest ikoną na szklaku wina i miodu. Jest to pierwsza w Polsce zarejestrowana winnica.

Tomasz Karolak (serialowy Ludwik Boski)  oraz Małgorzata Kożuchowska (serialowa Natalia Boska) przylecą do Babimostu. Bohateriowie  Rodzinki.pl  mają w planach spędzenie romantycznego weekendu w województwie lubuskim. Serialowa ekipa przyleci do naszego województwa już w niedzielę wieczorem. Zdjęcia kręcone będą w poniedziałek i wtorek. 
A czeka na nich wiele atrakcji. Między innymi wspomniana wcześniej wizyta w winnicy. - Jest to dla nas sytuacja niespotykana, że możemy gościć realizatorów serialu rodzinka.pl - przyznała Danuta Krojcig z Winnicy "Stara Winna Góra" z Górzykowa. I zapewniła także, że wszystko zostanie tak przygotowane, aby jak najlepiej zaprezentować województwo lubuskie.

W konferencji wziął także udział Tomasz Karolak, który już nie może doczekać się wizyty w Zielonej Górze. Pamiętam, jak kręciliśmy odcinek serialu 39 i pół i było fajnie. Teraz też tak będzie.
Nie zawsze ekipa ma taką możliwość, aby wyjechać gdzieś, aby nakręcić serial. Teraz to się udało i Karol Klementowicz, scenarzysta i drugi reżyser serialu rodzinka.pl nie kryje swojego zadowolenia. - Takie wyjazdy zawsze dają coś nowego. Nową energię, powiew świeżości. A podobno u was jest najświeższe powietrze w Polsce. Dobrze nam to zrobi. Ciekawe miejsca są inspiracją dla scenarzysty. Pozwalają umieścić aktorów w fajnej scenerii - przyznał.

Premiera Lubuskiego odcinka - 12 października 2012 roku w TVP 2!


WIADOMOŚCI Z ZIELONEJ GÓRY ZNAJDZIESZ TEŻ NA PORTALU GAZETALUBUSKA.PL
--

Współpraca: Magda Weidner

Zdjęcia

  • Rodzinka.pl będzie kręcona w województwie lubuskim
  • Tomasz Karolak przyjedzie do Zielonej Góry
  • Konferencja prasowa
  • Karol Klementowicz
Serwis MM Zielona Góra powstał po to, abyśmy jako mieszkańcy Zielonej Góry oraz powiatu zielonogórskiego mieli własną przestrzeń, w której więcej »
Redakcja MM
Autor:Redakcja MMgg: GG 6947306

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
PanPiotrowski
PanPiotrowski pt., 2012-08-17 09:20

A deptaku z bachusikami nie pokażą ? Zgłaszam PROTEST !

Pani Krojcig jest ważna i energiczna ale Bachusikami rządzi Alicja S. i Jej też sie sława należy !
Pozdrawiam OBIE PANIE. 
A Kożuchowskiej nie lubię - wolę naszą mm-kową Milenę ! (za co przepraszam Ją i pana Maćka G.)