drukuj

Ogrodzenie z podkładów kolejowych - kto wie gdzie to jest???

11.06.2010

Fot. Tomasz Dominiak

Spacerując ulicami miasta zauważyłem dosyć nietypowe ogrodzenie...

Spacerując ulicami miasta zauważyłem dosyć nietypowe ogrodzenie. Sztachety wykonane z podkładów kolejowych i przykręcone śrubami do mocowania szyn. To wszystko znajduje się przy jednej z głównych ulic Zielonej Góry. Tak wygląda od strony ulicy, natomiast jedno z bocznych ogrodzeń jest wykonane z pełnych podkładów, a reszta jest metalowa. Ulica jest bardzo ruchliwa i jeżdżą nią autobusy. Czekam na odpowiedzi.

Zdjęcia

  • 11.06.2010
  • 11.06.2010
  • 11.06.2010
  • 11.06.2010
  • 11.06.2010

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
crazyceg
crazyceg sob., 2010-06-12 06:26

ja wiem

To ogrodzenie domu Roberta Górskiego ? ;)

Z niczego powstałeś i niczym się staniesz.Cóż więc tracisz?NIC! http://picasaweb.google.com/crazycegla/Kolej#
Tomasz Dominiak
Tomasz Dominiak sob., 2010-06-12 06:59

hi hi, raczej nie

hi hi, raczej nie, ale fajnie jak od rana ktoś ma dobry humor. Pozdrawiam.

Tomasz.D
Szambelan
Szambelan sob., 2010-06-12 07:28

Jak znam Roberta Górskiego to już przygotowuje pozew sądowy

W wypowiedzi crazyceg'a jest normalny dowcip. Zauważył to tak PROSTOLINIJNY CZŁOWIEK (to nie jest obraźliwe) JAK TOMASZ DOMINIAK.
Ale... zobaczymy ilu "adwokatów" obrazi się profilaktycznie w imieniu wspomnianego Roberta Górskiego?
Chociaż istnieje problem prawno-praktyczny!! Jeśli Robert Górski został "wyłączony" z dostępu do mmki to jak może odwzajemnić się crazyceg'owi ? Chyba Moderatorzy znajdą wyjście.

Szambelan
RowerowaZielonaGora
RowerowaZielonaGora sob., 2010-06-12 09:33

I po co Szambelan zaczyna

@Szambelan:

I po co Szambelan zaczyna swoje prostackie zaczepki?

www.rowerowa.zgora.pl
mminfo.pl
mminfo.pl sob., 2010-06-12 08:46

Praworządny obywateul zgłoś to do prokuratury!

Płot na wieki... ciekawe czy ma kwity...

www.mminfo.pl (domeny na sprzedaż)
Szambelan
Szambelan sob., 2010-06-12 09:59

A crazy'ego się boisz Rowerowa Zielona Góro?

Szkoda, że czytacie po łepkach i tylko większe litery. Przecież moje zdanie:
Chociaż istnieje problem prawno-praktyczny!! Jeśli Robert Górski został "wyłączony" z dostępu do mmki to jak może odwzajemnić się crazyceg'owi ? Chyba Moderatorzy znajdą wyjście. JEST POZYTYWNE DLA ROBERTA GORSKIEGO . Trzeba mieć wrodzoną dużą porcję złej woli aby tego nie dostrzec.
Przecież to crazy pierwszy dowcipnie zauważył i skojarzył podkłady z Robertem Górskim.
Wygląda na to, ze Rowerowa Zielona Góra CZEPIA SIĘ TYLKO BONISŁAWSKIEGO I SZAMBELANA.
L u d z i e ! Tą nienawiścią robicie złą robotę pięknej inicjatywie ścieżek rowerowych.

Szambelan
RowerowaZielonaGora
RowerowaZielonaGora sob., 2010-06-12 10:06

Komentarz crazyceg jest

@Szambelan:

Komentarz crazyceg jest śmieszny i nikogo nie uraża, a Szambelan szuka zaczepki i teraz rżnie głupa z jakąś nienawiścią. Szambelan zrobiły więcej pozytywnego dla promocji miasta, gdy zaczął dbać bardziej o higienę i czystość ubioru (kto miał kontakt, ten wie o co chodzi). Koniec dyskusji. Na kolejne zaczepki odpowiedzi nie będzie.

www.rowerowa.zgora.pl
Milena
Milena sob., 2010-06-12 13:28

A to na pewno prawdziwe

A to na pewno prawdziwe podkłady i śruby kolejowe?? Bo teraz to wszystko można spreparować by wyglądało na stare i zabytkowe....

Tomasz Dominiak
Tomasz Dominiak sob., 2010-06-12 19:07

na pewno

@Milena:

na pewno prawdziwe, jestem stolarzem

Tomasz.D
baszaalbion
baszaalbion sob., 2010-06-12 16:18

Czy to okolice Lwowskiej...

Tam rowniez ktos ma plot w identycznym stylu. jakby niepatrzyc takich drani nalezy scigac z urzedu, za kradzierz mienia.

www.zlotybrowar.pl (https://www.zlotybrowar.pl)
RowerowaZielonaGora
RowerowaZielonaGora sob., 2010-06-12 18:10

Bez przesady. Ksiądz probosz

@baszaalbion:

Bez przesady. Ksiądz proboszcz z Zacisza ma taki "murek oporowy" zrobiony z podkładów, które pewnie dostał przy wymianie drewnianych podkładów na betonowe. Dzisiaj drewnianych podkładów już się nie używa, więc lepiej je sprzedać za grosze niż spalić albo zapłacić za utylizację ;)

www.rowerowa.zgora.pl
Tomasz Dominiak
Tomasz Dominiak sob., 2010-06-12 19:09

to nie ta

@baszaalbion:

to nie ta ulica

Tomasz.D
Tomasz Dominiak
Tomasz Dominiak sob., 2010-06-12 19:12

bylem z pieskiem

bylem z pieskiem na spacerku wczoraj to jest 11.06.2010 o godz 17,40

Tomasz.D
Tomasz Dominiak
Tomasz Dominiak sob., 2010-06-12 20:39

Gratuluje

Gratuluje, zgadła pani Gosiamał a posesja znajduje się na ul. Jaskółczej 22

Tomasz.D
mminfo.pl
mminfo.pl sob., 2010-06-12 21:25

Klamka zapadła.

Jestem niezwykle ciekawy co będzie się działo w tym temacie poza MM?

www.mminfo.pl (domeny na sprzedaż)
crazyceg
crazyceg ndz., 2010-06-13 16:50

Afera?

Jaka afera,każdy może sobie taki płotek postawić wystarczy zgłosić się do PKP PLK z zamiarem zakupu podkładów,jeden to koszt około 10zł,najbliżej z Zielonej to do Czerwieńska do Sekcji Eksploatacji, i po aferze.....

Z niczego powstałeś i niczym się staniesz.Cóż więc tracisz?NIC! http://picasaweb.google.com/crazycegla/Kolej#
Żabka
Żabka ndz., 2010-06-13 16:58

No właśnie , to miała być

No właśnie , to miała być zagadka, a nie " afera ".