drukuj

Jak dorobić przed świętami?

zdjecie z internetu

Fot. Redakcja MM

Niedługo święta Bożego Narodzenia. Każdego czekają mniejsze lub większe wydatki.

Przydałby się w tym okresie większy zastrzyk gotówki, dlatego też część osób rozgląda się za pracą dorywczą. Ofert pracy tymczasowej jest wiele, np.

hostessa – czyli np. roznoszenie ulotek ze świątecznymi promocjami,osoba sprzątająca – z uwagi na dużą liczbę klientów jest potrzebna dodatkowa pomoc,merchandiserzy – osoby wykładające towar na półkach „oczyszczanych" przez klientów, mikołaje – osoby, które ubarwiają strojem galerie handlowe, roznoszą ulotki,magazynierzy – z uwagi na zwiększone dostawy towaru potrzebne są dodatkowe osoby,kasjerzy – kasy przed świętami pracują na zwiększonych obrotach,osoby do odśnieżania – z uwagi na ataki zimy przed sklepami, galeriami i na parkingach muszą pracować osoby usuwające zalegający śnieg.

Praca dorywcza ma to do siebie, że wykonywana jest w elastycznych godzinach pracy. Można więc wybrać coś dla siebie.Ogłoszenia o takich pracach pojawiają się w serwisach lokalnych, w prasie, a nawet w urzędach pracy.

Źródło:http://weblog.infopraca.pl/2009/11/wiecej-pracy-przed-swietami/

Współpraca: Zielona Linia

Zdjęcia

  • zdjecie z internetu
Infolinia: 19524 - udzielamy informacji na temat usług rynku pracy, świadczeń oraz wsparcia oferowanego przez powiatowe urzędy pracy. więcej »
Zielona Linia 19524
Autor:Zielona Linia 19524

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać