drukuj

Ciekawe historie Waszych zwierząt

Tagi:
Obgryzacz palców mmkowicza rorq

Fot. rorq

Jeśli macie kota, psa, szczura czy rybki, a nawet węża lub pająka w terrarium - to na pewno macie całą masę związanych z nimi opowieści. Podzielcie się nimi na mmce :) A jeszcze lepiej żebyście zamieścili zdjęcie swego zwierzaka :)

Ja sam posiadając dwa koty mógłbym o nich opowiadac godzinami. W istocie spotykając się ze znajomymi (też kociarzami) w zasadzie przez sporą część spotkania opowiadamy sobie przeróżne histrorie związane z naszymi zwierzakami :)

 

Na przykład - jakże wspaniałym jest widok młodego kota, który pierwszy raz widzi śnieg! Te skoki, te pląsy w śniegu (na balkonie), lizanie łapek z płatków! No i niezapomniany widok - gdy kot stwierdza że śnieg jest cudowny, ale trochę ziębi w łapki... A zatem co chwile trzeba podskoczyć, otrząsnąć się, wrócić do pokoju, po czym - gdy łapki się ogrzeją - wrócić na balkon :)

 

Mam też całą masę opowieści o tym, co koty robią przy codziennych działaniach życiowych człowieka. Na przykład asystowanie podczas brania prysznica. Tropienie dokąd wyniosłem kwiatka i planowanie na tego kwiatka ataków (biedna roślinka jest już cała obgryziona). A także wciskanie się na klawiaturę :) Opowiastek i anegdot jest całe mnóstwo!

 

Wielu z Was ma zwierzeta w domu - a zatem na pewno macie tysiące opowieści :) Podzielcie się nimi z nami :) I koniecznie dołączcie zdjęcie :))) Bo czyż ten obgryzacz z artykułu rorq, którego ośmieliłem się wykorzystać w tym artykule nie jest rozkoszny?

Zdjęcia

  • Obgryzacz palców mmkowicza rorq
Czytam, oglądam, głaszczę koty.
Marek Pakoński
Autor:Marek Pakoński

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać